trend

Магазин чоловічого одягу

Мережа магазинів брендового чоловічого одягу та аксесуарів

Українська торгова марка, продукція якої виробляється на зарубіжних фабриках.
Завдяки власному виробництву в таких країнах як: Польща, Туреччина, Китай ми можемо запропонувати кращі ціни на ринку на якісний чоловічий одяг. Маємо власну мережу магазинів одягу та аксесуарів для чоловіків, будь-якої стилістичної спрямованості – від класики до повсякденного стилю.У нас широка гама чоловічого одягу, в якій ви будете виглядати однаково стильно як кожен день, так і на важливій зустрічі або роботі.
Ми намагаємося не стояти на місці.
Регулярно поповнюємо асортимент, а наші колекції розроблені з урахуванням модних тенденцій. TREND приділяє особливу увагу якості продукції, тому що ми піклуємося про свою репутацію.Одяг пошитий на спеціалізованому європейському обладнанні. Відмітна особливість чоловічого одягу марки Trend — європейський крій, широкий розмірний ряд. Trend — це одяг який ви практично не помічаєте на собі, він не сковує ваших рухів, а значить відчуваєте себе в ньому комфортно.
Особливу увагу ми приділяємо вибору тканин, вони є натуральними та забезпечують максимальний комфорт і екологічність.На сайті ви можете ознайомиться з усім асортиментом продукції, що випускається нашою компанією. Наша продукція орієнтована виключно на чоловіків.
В інтернет-магазині надані: піджаки, реглани, куртки, сорочки, теніски, футболки, штани, джинси, а також аксесуари до одягу, асортимент постійно поповнюється.
Нашим завданням є охопити широку аудиторію покупців, а різноманітність фасонів та кольорів не залишить байдужими навіть найвимогливіших чоловіків.