sur scaled 1

Із ситуаціями, коли терміново потрібні гроші, стикалися і постійно стикаються багато хто. Ще зовсім недавно вирішити таку проблему можна було за допомогою походу до банку, де пропонувалася послуга банківського кредитування. Звичайно, така послуга і зараз користується популярністю серед українців, але разом з розвитком інтернет-технологій багато фізичних осіб вважають за краще оформляти кредити в онлайн-режимі. У чому переваги такої процедури, і які є позики на карту? Чи можна взяти онлайн кредит на чужу карту в Україні та чи можливе його оформлення без електронної пошти? На ці та інші питання шукайте відповіді у нашій статті.

Видача миттєвих позик: максимальна сума на картку при отриманні онлайн

Онлайн кредити – це справжня паличка-виручалочка для багатьох українців з огляду на сучасні реалії життя. Процедура їхнього отримання значно спростилася після появи в українському сегменті МФО – мікрофінансових організацій. Відповідно до умов кредитування, отримати кредитні кошти можна одним із способів – готівкою, на розрахунковий рахунок або на картку. Останній варіант – найзручніший, адже не потрібно нікуди йти і стояти у чергах.

Згідно зі статистикою, переважна більшість МФО видають позики онлайн на картку не більше 10 000 гривень. Важливо врахувати і те, що максимальну суму мікрокредиту можуть отримати ті клієнти, які вдруге оформлятимуть позику.