oniks2

Підприємство ювелірних виробів з золота та срібла

Національний виробник ювелірних прикрас.

Усе почалось з маленького магазина та майстерні в центрі Хмельницького. Виросло — до ювелірної мережі, власного виробництва та одного з найбільших онлайн-магазинів в Україні.

Бренд ріс і розвивався разом з нашою незалежністю попри всі складнощі: буремні 90-ті, криза 2000-х, криза 2008 року, важкий 2014 рік та повномасштабна війна. Але сміливість та воля, притаманні всім нам, не дозволили здатись і змусили тільки більше любити та горіти своєю справою. Символічно, що зараз наше виробництво, офіс та головний магазин займають весь будинок, у підвальному приміщенні якого все і почалось. В Oniks люблять символізм. Це сімейний бізнес, яким займається вже два покоління. Це фанатичне родинне захоплення, яке знаходить свою мету в причетності до ваших спонтанних радостей, важливих моментів та незабутніх подій. У причетності своїми ювелірними виробами.

Чому Oniks? Просто саме з цим каменем було продано перший наш виріб. Символізм.

В Oniks є прикраси на будь-яку примху. Наш асортимент не обмежується однією стилістикою чи напрямом. Тут і вишукані розкішні вироби з дорогоцінним камінням, і бюджетні лаконічні прикраси на щодень, і неординарні колекції ручної роботи. Oniks ставить якість у головний пріоритет виробництва. Прикраси ретельно перевіряються та відбираються перед тим, як стати доступними до замовлення. Також на всі вироби діє гарантійне обслуговування. Протягом року — на срібло та двох років — на золото.

Над дизайном прикрас Oniks працюють не тільки ювеліри бренду, а й підписники в соцмережах. Навесні 2022 року ми провели конкурс на найоригінальніші ідеї патріотичних прикрас. У результаті – на світ з’явились два унікальні дизайни, що одразу стали хітовими: кулон «Тризуб. Літак Мрія» та кольє «Булава».

Також особливою гордістю бренду є каблучка «Моя Україна», ідея якої народилась ще в 2018 році і якою зараз українці по всьому світу розповідають про свою Батьківщину.Прикраси – це завжди емоції, а емоції починаються з першої миті. Саме тому упакування Oniks створене, аби викликати захват ще до зустрічі з прикрасою. Брендові мішечки та коробочки ми доповнюємо патріотичними наліпками та змушуємо вас радіти перед тим, як з’явиться блиск бажаного виробу.