ukraine support bg

Nexo запроваджує професійні фінансові послуги у світ цифрових активів з 2018 року. Завдяки багаторічному успішному досвіду роботи своєї команди в галузі фінансових технологій та потужності технології блокчейну Nexo пропонує тисячам людей можливість реалізувати потенціал своїх криптоактивів та стати біля витоків нової, більш досконалої фінансової системи. Сьогодні Nexo управляє активами більш ніж 4 млн. користувачів у 200 юрисдикціях.

Налічує понад 4 млн. користувачів Nexo по всьому світу, працює з більш ніж 40 фіатними валютами.

Що ж пропонує простому обивателю цей ресурс:

Купити криптовалюту.

• Моментальна покупка за допомогою картки – Nexo дозволяє миттєво та максимально простий купувати криптовалюти за допомогою карток Mastercard або Visa. Без складних процедур чи громіздкого інтерфейсу. Просто зареєструйтесь, додайте реквізити своєї банківської картки та робіть покупки одним натисканням кнопки.

• Пряме поповнення рахунку фіатними валютами – зручне поповнення рахунку в доларах США, євро або фунтах стерлінгів за допомогою банківського переказу. Перекази за допомогою систем SEPA та SWIFT займають від 1 до 3 робочих днів, а перекази в фунтах за допомогою Faster Payments здійснюються миттєво.

• Щоденний відсотковий дохід – негайно після покупки криптовалюти на Nexo ви автоматично починаєте заробляти до 16% річних доходів із щоденною виплатою відсотків за новими активами і вам нічого не потрібно для цього робити!

• Чудові ринкові ціни – інтелектуальна система прийому заявок Smart Routing System одночасно відслідковує котирування на 10 провідних біржах, щоб виконати ваш ордер максимально вигідно.

Заробляти на криптовалюті.

• Заробляйте 16% на криптовалюті – унікальні щоденні виплати, складні відсотки, повний контроль за вашими коштами, безпека вищого рівня.

Обмінюйте валюти та отримуйте кешбек.
• Обмінюйте валюти по 300+ парам та отримуйте миттєвий кешбек до 0,5% залежно від рівня лояльності. Під час здійснення кожної обмінної операції на платформі Nexo Exchange ви можете отримати миттєвий кешбек за ставкою до 0,5%, що відповідає вашому рівню лояльності. Просто подбайте про те, щоб токени NEXO становили щонайменше 1% від балансу.
Беріть кредити із забезпеченням криптовалютою під 0% річних.
• Отримуйте готівку або стейблкоїни під заставу своєї криптовалюти за ставкою від 0% річних. Просто поповніть рахунок та миттєво отримайте кредитну лінію. Без комісій за оформлення, без щомісячних виплат, без перевірки кредитоспроможності, від 50$ до 2 млн$.
• Найкращі відсоткові ставки в галузі. Мінімальна ставка — лише 0%, а максимальна ніколи не перевищує 13,9%. Без оцінки кредитних рейтингів.
• Миттєве схвалення. Заявка підтверджується протягом кількох секунд, і в більшості випадків ви отримуєте гроші протягом 24 годин.

• 40+ валют. Вибирайте з більш ніж 40 фіатних валют або позичайте миттєво, використовуючи USDT або USDC.
• Можливість забезпечення різними видами активів; Використовуйте не один, а всі свої криптоактиви, щоб миттєво отримати фіатну валюту або стейблкоїни.
• Без регулярних платежів. Погашайте залишок частково або повністю у зручному для себе темпі, без фіксованого графіка платежів.
• Просте погашення. Погашайте кредитну лінію фіатними валютами, криптовалютою або обома способами відразу.

Карта, яка не має аналогів.
• На відміну від більшості криптовалютних карток, картка Nexo дозволяє зберегти криптовалюту, а не продавати її. Заробляйте кешбек до 2% у BTC або токені NEXO. Ставки за кредитною лінією від 0% річних. Без мінімальних щомісячних платежів Інтеграція з Apple Pay та Google Pay.
Ваш обліковий запис допоможе вам заробити і досягти успіху завдяки унікальній кредитній лінії на основі цифрових активів і високому процентному доходу від ваших заощаджень, навіть коли ви ними не користуєтеся.