Neo

Буквально кілько місяців тому на ринок остаточно увірвався вже сьомий необанк – Банк Власний Рахунок. Популярність мобільних банків зростає і це не дивно, адже в сучасному світі всі віддають перевагу простоті, економії часу та коштів. А умови щодо багатьох товарів у нео-банків і справді вигідніше, ніж у традиційних. Давайте познайомимося ближче та розберемося у всіх фішках онлайн-банків.

Що потрібно знати про необанки?

Необанк – тип банку, який надає свої послуги онлайн у цифровому вигляді. На відміну від стандартних банків він не має фізичних відділень та філій. Однак залежності від банків все-таки не вдалося уникнути, адже більшість мобільних банків (а в нашій країні взагалі) працюють на базі традиційних, використовуючи ліцензії останніх.

Розвиток онлайн-банків стався відносно недавно, спочатку в США та Європі, а згодом необанкінг охопив увесь світ. І це не дивно, адже розвиток цифрових технологій, зручність та функціональність сприяли широкому поширенню мобільних банків. А пандемія взагалі дала неймовірний поштовх і збільшила швидкість розвитку даного сегмента в десятки разів.

Якщо говорити про Україну, то на сьогоднішній день у нас налічується лише 7 необанків і з’явилися вони переважно за останні два роки. Давайте дізнаємося докладніше про всі нюанси та особливості кожного з онлайн-банків.