miras2

Інтернет магазин парфумерії

Інтернет магазин на якому пропонують завжди найпопулярніші аромати світу.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам завжди найпопулярніші аромати . Ми займаємося продажем парфумерії з 2014 року. У нашому магазині ви знайдете все, що вам потрібно за найдоступнішими цінами в Україні!

На відміну від аналогічних магазинів ми:

-завжди готові відповісти на всі Ваші питання про товари і послуги по телефону або ж поштою;

-не кидаємо в біді – якщо товар Вам не підійшов – зверніться до нас протягом 14 календарних днів і ми його обміняємо або повернемо гроші;

-пропонуємо демократичні ціни – у нас немає товарів з захмарними цінами;

-працюємо як в роздріб, так і в опт;

-здійснюємо доставку по всій Україні;

-відправляємо без передоплат – Ви платите за товар на місці і без котів в мішку;

-дорожимо своєю репутацією. Репутація – наше Все.

Чому духи Miris вам сподобаються.

-Наші духи мають 99% відповідності заявленому аромату. Це досягнуто завдяки Французьким парфумерним маслам від фабрики, яка виробляє масла для багатьох відомих брендів.
-Відмінна стійкість парфумів – близько 12 годин на шкірі і 24 годин на одязі. Залежно від типу аромату стійкість може змінюватися в меншу і більшу сторону, але менше ніж 6 годин точно не буде. Це досягнуто завдяки високому вмісту якісних парфумерних олій у продукті та спеціальним добавкам.
-Любителям оновлювати аромат часто і мандрівникам, сподобається, наш компактний флакон, який, з легкістю, поміщається куди завгодно і має мінімальну вагу в повному стані.
-Продукція не викликає алергічних реакцій, на 100% безпечна. Щоб переконається в цьому, ми отримали міжнародний сертифікат безпеки. А так же перевірили, у своїх постачальників сировини, санітарно-гігієнічні висновки.

-У нас відібрано більше 800 кращих ароматів світу. Це мінімізує шанс помилитися з вибором духів, і дає можливість зібрати колекцію мрії.