miot1

Постачальник товарів від відомого виробника Xiaomi

Найбільший вибір товарів з Miot системи Xiaomi в Україні.

MioT (My Internet of Things) – проект, заснований з метою поширення знань про “розумні” пристрої, Інтернет речей (IoT) і штучний інтелект (AI) серед потенційних користувачів і широких верств населення.

У майбутньому проект MioT передбачає розширення мережі шоурумів, розширення охоплення розглянутих екосистем на комплекси різних виробників.

У планах команди проекту – проведення конференцій, інтерактивних обговорень, створення діючої моделі «розумного будинку» і виробництво серії міні-відеофільмів, що пояснюють принципи роботи Інтернету речей.

Також передбачається залучення фахівців для розробки навчальної програми про використання, переваги та потенційні загрози штучного інтелекту для впровадження цієї програми в систему освіти в якості факультативних курсів.
Створення Екосистеми спочатку було закладено в загальну концепцію розвитку компанії.

Протягом 7-х років компанія допомогла розвитку більш ніж 200+ компаній-стартапів, які починали свою діяльність «з нуля». Вартість 7-х з 200+ компаній Екосистеми, станом на початок 2019 року, оцінювалася в більш ніж 2 млрд. дол. США.

Очікується, що до кінця 2019 року, Екосистема отримає дохід понад 25 млрд. дол. США (150 млрд. юанів). Продукція Екосистеми – це велика мережа розумних девайсів і товарів повсякденного застосування, які прагнуть привнести інновації в життя кожної люди.

Екосистема прагне до розвитку, вдосконалення і подальшого впровадження інтелектуальних апаратних засобів в продукцію компанії. Нижче наведено список компаній, які входять до складу Екосистеми.
У Екосистеми є власна краудфандингова платформа, яка є відправною точкою, основою і поштовхом для розвитку нових брендів: власні канали взаємозв’язку (більше 2 млн. чоловік, які входять до складу клієнтської бази), підтримка та забезпечення безперебійного ланцюга поставок ресурсів, інвестиційна та фінансова підтримка (фонди, банки), інноваційні проекти, а також соціальна складова, яка об’єднує цілу команду однодумців для досягнення єдиної мети.

Варто зазначити, що з іншого боку, кожна окрема компанія, яка входить до складу Екосистеми – незалежна, оскільки Екосистема створює всі необхідні умови для забезпечення самостійності розвитку компаній. Компанія не вважає партнерів Екосистеми дочірніми, хоча їй належать значні пакети акцій усіх фірм-стартапів, що входять до складу Екосистеми. Кожна компанія Екосистеми – це повноцінний партнер.