liki242

Сервіс доставки ліків із аптек за низькими цінами

Всі ліки з тисяч аптек на одному сайті.

Ми робимо здорове життя доступнішим для всіх, пропонуючи найнижчі ціни на товари для здоров’я в поєднанні з фантастичним обслуговуванням. Liki24 аналізує ціни та наявність препаратів у 5000+ аптеках, знаходить мінімальну вартість та доставляє ліки у зручне місце.

Liki24 існує для того, щоб звільнити людей від черг та переплат в аптеках міста. Ціни в аптеках іноді відрізняються на сотні гривень.

Проблеми, які ми прагнемо вирішити:
-Недостатня доступність деяких препаратів в аптеках
-Незручна дорога доставка продуктів
-Велика різниця в ціні на однакові ліки
Одне рішення — платформа Liki24
Отримайте замовлення до порогу на 30% дешевше
Шукайте широкий асортимент продуктів, легко додаючи їх у свій кошик.

У воєнний час у Liki24.com діє три послуги, щоб замовити ліки — адресна доставка, доставка у відділення пошти та самовивіз з аптеки. Доступність цих послуг залежить від міста, часу, кількості працюючих аптек і кур‘єрів та наявності необхідних товарів:

-Адресна доставка. Ми можемо зробити адресну доставку ліків додому з аптеки протягом дня або на наступний день, якщо у вашому місті є кур‘єри і достатня кількість працюючих аптек.

-Пошта. Якщо у вашому місті або іншому населеному пункті працюють відділення Нової Пошти чи Укрпошти, наша логістична команда збирає необхідні ліки і відправляє поштою.

-Самовивіз з аптеки. Ви можете скористатись мапою працюючих аптек, знайти необхідний товар, зарезервувати його в аптеці і забрати самостійно.