it mak2

Інтернет магазин мобільної електроніки та супутніх аксесуарів

Інтернет магазин електроніки.

TMag – це не тільки інтернет-магазин. Компанія iTMag є прямим імпортером портативної електроніки і аксесуарів, а також має власний логістично-складським комплексом у великих містах України. Лояльна конкурентна цінова політика і актуальність цін – одне з основних переваг компанії iTMag. Сервісний центр iTMag надає гарантію на всі види товарів.

В інтернет-магазині iTMag Ви завжди знайдете найостанніші передові винаходи зі світу портативної електроніки. Сучасний світ розвивається неймовірно стрімко. Комп’ютерні засоби біжать вперед семимильними кроками. День у день з’являються технологічні новинки, дизайнерські аксесуари та багатофункціональні пристрої. Ми прагнемо допомогти кожному бути першим у цій безперервної гонці, представляючи в асортименті найостанніші новинки смартфонів, планшетів,ноутбуків, корисних гаджетів.

ІTMag створений для людей, які хочуть отримати якісний і високотехнологічний товар. Ви зможете заощадити час для близьких і, при цьому, зробити необхідну покупку.Ми пропонуємо широкий вибір сертифікованого товару від провідних світових брендів: Apple, Samsung, HTC і багатьох інших.Незвичайні і цікаві можливості: доступ до ексклюзивних і оригінальним гаджетам. Саме клієнти iTMag, вперше в Україні, змогли взяти участь в закритому тестуванні очок додаткової реальності Google Glass. Залишайтеся з нами – ми будемо і далі радувати любителів портативної техніки.Ми часто проводимо акції і даруємо подарунки нашим клієнтам, а наші ціни приємно вас здивують. Регулярно відвідуйте наш сайт, щоб не упустити вигідні пропозиції! Компетентний и прівітній персонал iTMag кваліфіковано обслужить покупку в інтернеті або в наших магазинах. Ви отримаєте всю необхідну допомогу і грамотні консультації при виборі товару, вам допоможуть підібрати і налаштувати програмне забезпечення на будь-який смак. А ще у нас дуже дружний колектив!