Про нас

Кредитний експерт” – це зручний та популярний сервіс, який представляє всю необхідну інформацію про українські банки, мікрофінансові та інші організації, а також про пропоновані ними продукти та послуги. За допомогою нашого сервісу можна порівняти пропозиції банків та МФО, зробивши правильний та усвідомлений вибір.

Наше обслуговування допомагає не лише користувачам фінансових послуг. Ми корисні для банків, МФО та інших організацій. Кредитний експерт – це дієвий інструмент лідогенерації, завдяки якому можна акцентувати особливості та переваги своїх продуктів та послуг, залучаючи нових клієнтів.

Електронна адреса 🌐 технічної підтримки – finkredexpert@gmail.com

Основні причини використання нашого сервісу.

З кожним днем сервіс “Кредитний експерт” набирає все більшої популярності. Більш за все це завдяки нашим користувачам, які отримують всю актуальну та необхідну інформацію, тому регулярно заходять на сайт і проводять на ньому свій час. Ми допомагаємо обрати оптимальні фінансові продукти та сервіси.

На сайті для користувачів завжди представлені актуальні пропозиції від багатьох банків, МФО та інших організацій.

Вся інформація структурована та зручно розділена на розділи: кредитні картки, онлайн – кредити (МФО), кредити готівкою, інтернет магазини та інше. За рахунок такого розподілу можливо бачите всі цікаві для Вас пропозиції. Ми заощадимо Ваш час та гроші. Більше не потрібно витрачати час та заходити на сторінки різних фінансових установ, вибираючи пропозицію, яка Вас зацікавила. Ми зібрали та перевірили всю необхідну Вам інформацію в одному місці для ознайомлення. Наш сервіс допоможе обрати оптимальний фінансовий продукт або послугу. Ми не публікуємо випадкові або застарілі (не актуальні) дані, а все ретельно перевіряємо та намагаємось надавати користувачам найактуальніші дані. Наш сервіс покликаний зробити фінансові послуги доступними, а їх вибір прозорим та легким для користувача.Швидко.

Вибір фінансових продуктів та сервісів займе всього декілько хвилин .

Зручно.

Більше не потрібно витрачати купу часу та зусиль – ми допоможемо заощадити не тільки свій час, а і свої кошти, адже допомагаємо обирати найвигідніші пропозиції.

❸ Легко.

Вам не потрібно занурюватись у тонкощі кожного продукту та сервісу – усі основні відомості ми надамо Вам у зрозумілій та комфортній формі.

❹ Актуально.

Ми надаємо актуальну, перевірену, та вчасно оновлену інформацію із надійних джерел про всі продукті та послуги, що представлені на нашому сайті.

❺ Надійно.

Усі данні, які ви залишаєте в нашому сервісі, надійно захищені та не розголошуються.