Залиште заявку і отримайте гроші за 15 хвилин на карту будь-якого банку України!

Загальні умови


Для отримання кредиту необхідно:

· 1. Надати точні, коректні дані свого паспорта.
· 2. Вказати в онлайн-заявці ІПН (індивідуальний податковий номер, ідентифікаційний код).
· 3. Надати коректні дані діючої банківської карти України.
· 4. При собі мати працюючий мобільний телефон і доступ до інтернету.


Лицензії компаній:

Просто Кредит – №21
CreditPlus – №1860
Moneyveo – №88


Умови отримання:

Мінімальний термін погашення боргу (мінімальний та максимальний термін погашення) становить 61 день. Максимальний термін – 365 днів; Максимальна річна відсоткова ставка, що включає відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік (максимальна річна процентна ставку (APR), що включає процентну ставку плюс комісійні та інші витрати за рік становлять 31%, а мінімальний – 3%. Річний процент за користування кредитом – min 1%, max 31%.


Інформацiя про кредит та приклад розрахунку

Якщо ви взяли кредит на суму 1000 гривень на 90 днів із процентною ставкою 0,01% на день, то плата за користування коштами становитиме 0,01% на день, тобто. 0,1 грн. на день. Виходить, ви повертаєте суму відсотків рівну 9 грн, тобто. 0.1 грн. * 90 днів. А також суму кредиту дорівнює 1000 грн. Таким чином, загальна сума повернення складається із суми кредиту 1 000 грн та суми нарахованих відсотків за 90 дн. 9 грн та дорівнює 1090 грн. Мінімальний та максимальний період погашення боргу становить від 65 днів до 365 днів. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позиковий відсоток, а також всі інші комісії та витрати за рік, або аналогічна ставка, розрахована відповідно до місцевого законодавства, становить 31% річних.

Проект здійснює підбір мікропозик для клієнтів, будучи посередником між клієнтом,бажаючим взяти позику, та ліцензованою фінансовою установою. Проект не є фінансовою установою,банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори або умови кредитування. Розрахунки мають приблизний характер, остаточні умови уточнюйте на сайті кредитної організації. Щоб оформити заявку, Вам необхідно ознайомитися з правилами сервісу та заповнити анкету. Сайт використовує cookie для надання послуг. Умови зберігання або доступу до cookie ви можете налаштувати у своєму браузері. Сервіс призначений для осіб віком від 18 років.