Hillary

Інтернет-магазин інноваційної натуральної косметики

Hillary – український виробник натуральної косметики.

Hillary Cosmetics – український виробник інноваційної натуральної косметики. За час існування косметика Hillary вже завоювала визнання та кохання сотень тисяч споживачів не лише в Україні, а й в інших країнах світу.
У виробництві продукції Hillary Cosmetics ми використовуємо виключно натуральні компоненти від провідних виробників та постачальників органічних косметичних інгредієнтів з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Данії, США та ін. продуктів нафтопереробки, силіконів, синтетичних ароматів та барвників, а також інших шкідливих компонентів. Ми не використовуємо силікони та сульфати, які мають тимчасовий ефект. Наша косметика спрямована на збереження молодості та здоров’я шкіри.
Ми створюємо в Україні продукт за найінноваційнішими рецептурами та використовуємо новітні технологічні компоненти, які лише доступні у світі. Наша косметика не просто не поступається дорожчим імпортним аналогам – вона нерідко перевершує їх за якістю. При цьому наш продукт виробляється в Україні – відповідно, наші операційні витрати набагато нижчі, у продукцію не закладено транспортні витрати та торговельні націнки. Завдяки цьому ціни на нашу косметику вп’ятеро нижчі від цін на аналоги, вироблені в Європі чи Кореї.
Більшість компонентів, що використовуються під час виробництва продукції Hillary Cosmetics, пройшли сертифікацію ECOCERT та COSMOS Standard. Ці сертифікати підтверджують натуральність та високу якість інгредієнтів. Здоров’я та безпека наших клієнтів для нас на першому місці.
Ми віримо, що наша праця та праця наших колег з індустрії вже через кілька років зробить бренд Mаde in Ukraine престижним та популярним у всьому світі. Косметика Hillary вже сьогодні експортується до 11 країн світу, зокрема до Ізраїлю та Тайваню.

  • Швидке оформлення та доставка замовлення;
  • Знижки, акції та подарунки;
  • Консультації експертів з краси та догляду;
  • Безкоштовна доставка при замовленні від певної суми;
  • Наймиліша Служба Турботи у світі!