hepur2

Інтернет магазин жіночого одягу

Магазин Gepur український бренд жіночого одягу

Вже 10 років ми створюємо вишукані сукні, аби кожна дівчина відчувала себе особливою. Наша філософія не лише у зовнішній красі, а й у внутрішній. Сьогодні ми працюємо в нових обставинах та, попри всі перешкоди, запустили міжнародну доставку! Ми продовжуємо створювати нові колекції, надихаємо жінок по всьому світу та допомагаємо нашій країні. Підтримай нас покупкою! Адже придбавши речі Gepur, ви не тільки даруєте радість собі, а й підтримуєте українську економіку.
Gepur уважно стежить за якістю продукції, що висилається, і намагається максимально убезпечити своїх клієнтів від підробок. Оскільки ми розрекламований бренд і найбільший постачальник жіночого одягу, у нас з’явилося чимало наслідувачів. Коли ви отримуєте посилки з Gepur, зверніть увагу не лише на надіслані речі, а й на те, як вони запаковані.Кожна посилка Gepur упаковується в окремий фірмовий пластиковий мішок з нашим логотипом. Для того, щоб мінімізувати несумлінність співробітників ТК, на кожному такому мішку стоїть пломба. Крім того, в посилці, крім ваших речей, повинні бути окремі пакети, наклейки, фірмові коробочки для аксесуарів. Якщо цього немає, то, можливо, ви зіткнулися з шахрайством. Наша фірмова упаковка – це наш характерний знак якості.
Часто, замовляючи в інтернет-магазинах, ви та ваші друзі отримуєте неякісні чи відверто браковані речі. Трапляється це через те, що дрібні підприємства, побачивши у великих постачальників популярну модель, починають її імітувати. Одна й та модель при невмілій роботі технолога може залишитися красивою тільки на ескізі, а в житті погано сидітиме і доставлятиме дискомфорт.
А все від того, що вирішивши скопіювати цікаву модель, дрібні підприємства часто забувають, що конструювання одягу – дуже складний і витратний процес. Керуючись лише фото, вони часто помиляються в пропорціях, через що річ стає практично не придатною для носіння. Gepur простежує всі етапи виробництва: від створення ескізу, конструювання до відправки готового виробу, тому наш одяг відрізняється високим рівнем якості. З нами працюють найкращі технологи, а також веде свою роботу ВТК.

Завдяки цьому відсоток браку зведений до мінімуму – до 0,3% (по 1С), і за всі випадки ми несемо повну відповідальність. Для пошиття ми вибираємо лише актуальні та стильні моделі, що відповідають світовим тенденціям моди.

Тому, замовляючи одяг оптом у нас, ви можете бути впевнені не лише у безпеці вашого відправлення, але й у великому попиті на замовлений товар.