ender2

Виробник чохлів з персональним дизайном для смартфонів

Інтернет магазин з чохлами за індивідуальними замовленнями

З появою перших мобільних телефонів на українському ринку розпочинається випуск чохлів. Перші захисні аксесуари виготовлялися з пластику, текстилю та натуральної шкіри. Вони не відрізнялися витонченістю, але виконували головну функцію – захищали гаджет від ударів та пошкоджень. Крім того, чохол для телефону може виконувати й інші функції, такі як забезпечення комфортного та надійного обхвату телефону, а також додавання стилю та індивідуальності пристрою. Деякі користувачі можуть вважати, що він не потрібний, проте важливо знати, що навіть невеликі пошкодження можуть вплинути на його роботу та зовнішній вигляд.

Сучасні чохли для мобільних телефонів дуже змінилися. Вони стали більш витонченими, тонкими та надійними. Більшість аксесуарів виготовляється з тонкого силікону та пластику. Такі вироби відрізняються від аналогів низкою характеристик.

Переваги чохлів для телефону:

-Невисока вартість. Сучасні аксесуари по кишені всім охочим. Купити чохол для телефону можна за прийнятною ціною;

-Надійний захист від пошкоджень – подряпин, сколів, ударів. Аксесуар закриває пристрій з боків та з задньої сторони, забезпечуючи надійний захист;

-Невелика вага. Середня вага аксесуара дорівнює 10 грамів;

-Мінімальна товщина. Тонкий девайс виглядає стильно та привабливо. Чохол візуально не робить гаджет масивним та грубим;

-Гарна гнучкість. Чохли добре гнуться, легко і точно сідають на смартфон, не залишаючи зазорів;

-Стійкість до розтягувань, тріщин та перепаду температур. Аксесуари витримує навантаження у вигляді згинання, морозу та спеки. Зберігають початковий вигляд та колір.

На сайті Endorphone запропоновано величезний асортимент чохлів на вашу модель телефону. В асортименті представлені стильні аксесуари із яскравим принтом. Ми створюємо та наносимо дизайнерські зображення на чохли у різних тематиках – природа, любов, музика, серіали та кіно. А також пропонуємо друк вашого фото чи картинки з мережі. Поспішайте придбати чохли на телефон в Україні.

Скористайтеся онлайн-конструктором на сайті та створіть свій дизайн. Ви можете замовити чохол на телефон, який буде незвичайним та підкреслить вашу індивідуальність.

Переваги купівель на нашому сайті:

-Оперативна доставка замовлень по Україні. Щоб придбати чохол, вкажіть адресу доставки, зручну поштову службу та найближче відділення для отримання замовлення;

-Оригінальна якість із гарантією від магазину. Ми самостійно наносимо принт на сучасному обладнанні, тому гарантуємо високу якість та зносостійкість картинки;

-Великий асортимент принтів на чохли для телефонів;

-Допомога у доборі аксесуарів.

Замовляйте оригінальні, стильні та практичні чохли для мобільних телефонів з доставкою до Києва, Одеси, Харкова та інших міст України.