blanknot1

Інтернет-магазин аксесуарів з натуральної шкіри

Виробник шкіряних сумок №1 в Україні.

Історія майстерні BLANKNOTE почалась в 2011 році з виготовлення блокноту ручної роботи. Згодом нашим основним напрямком діяльності стали аксесуари з натуральної шкіри. Спочатку це були невеликі вироби: гаманці, кард-кейси, обкладинки для документів. Потім з’явились трепел-кейси, а трохи пізніше і перші сумки з рюкзаками. Ми намагаємось постійно рухатись вперед, завжди ставимо перед собою нові завдання і працюємо на максимальний результат.
Ми пройшли довгий шлях розвитку від маленької майстерні до великого бренду. Сьогодні БланкНот – це відомий виробник сумок з натуральної шкіри. Наш бренд знають не тільки в Україні, а і далеко за її межами. В нашому штаті працює велика команда людей, які щиро вболівають за свою справу. Ми раді, що кожного дня отримуємо велику кількість позитивних відгуків від своїх клієнтів.
Чому BLANKNOTE – провідний виробник сумок з натуральної шкіри?
-у нас широкий вибір товарів та додаткових послуг, асортимент каталогу постійно оновлюється і поповнюється новими моделями;
-всі наші вироби виготовлені вручну найкращими майстрами України;
-ми здійснюємо суворий контроль виробництва і підбору матеріалів;
-наші аксесуари мають витриманий лаконічний дизайн, який завжди буде актуальним, незважаючи на примхи сучасної моди;
-ми гарантуємо високу якість за доступну ціну, пропонуємо постійні знижки;
-знаходиться наше виробництво сумок в Україні, тому ми не маємо проблем з логістикою та доставками;
-ми надаємо гарантію на всі свої вироби з натуральної шкіри, здійснюємо гарантійний ремонт аксесуарів;
-ми цінуємо кожного з наших клієнтів, стараємось знайти індивідуальний підхід.
Які аксесуари з натуральної шкіри можна купити в нашій майстерні?
В нашому асортименті представлені різні види аксесуарів:
-для чоловіків: стильні рюкзаки, спортивні і повсякденні сумки, барсетки, ремені, портмоне, кард-кейси;
-для жінок: стильні крос-боді, шопери і класичні сумки, вечірні клатчі і поясні сумки, гаманці, косметички, прикраси;
-для мандрівників: трепел-кейси, обкладинки для документів, дорожні сумки, теги для валіз;
-для ділових людей: шкіряні папки та органайзери для документів, бювари, ділові сумки і чохли для ноутбуків, шкіряні блокноти.
І це далеко не повний перелік наших товарів. Наш асортимент постійно оновлюється і розширюється. Ми стараємось створювати практичні і красиві речі для життя, які будуть підкреслювати вишуканий стиль власника.
Один з секретів успіху БланкНот – якісні матеріали!
Ми працюємо з різними видами натуральної шкіри, тому в нас широка палітра кольорів і текстур.
Основні типи матеріалів:
-натуральна шкіра Crazy Horse має приємну матову поверхню з цікавим вінтажним ефектом. Представлена в чорному, темно-синьому, зеленому, коричневому, кораловому і бордовому кольорах.
-елегантна натуральна шкіра краст має гладку поверхню з легким глянсевим блиском. Краст має неймовірно широку палітру кольорів – від рожевого до чорного.
-м’яка шкіра флотар може бути чорного, рожевого, червоного, білого, бордового, темно-синього та бежевого кольору. Вона має приємну зернисту поверхню на якій збережено природний малюнок.
-структурна шкіра портофіно має спеціально оброблену поверхню, яка стійка до подряпин. В нашому каталозі представлені вироби з червоної і чорної шкіри портофіно.
Також ми виготовляємо вироби з еко-фетру. Цей фетр оброблено спеціальним засобом для підвищенні міцності та запобіганню появі катишків.