fatline

Інтернет-магазин друку принтів на одязі і аксесуарах

Вироби від FatLine – це яскрава індивідуальність, висока якість та перевірена надійність!

FatLine – перший в Україні інтернет-магазин, який спеціалізується на індивідуальному друку принтів на одязі і аксесуарах. Тут ви знайдете тисячі оригінальних малюнків, якими можна прикрасити футболки і майки, толстовки і реглани, шорти і штани, кепки і шапки, рюкзаки та сумки, подушки і фартухи, килимки для миші і автомобільні наклейки, кружки та фляги, і багато іншого. Всього в каталозі понад 60 видів основ і понад 15000 готових принтів. Всі ці товари завжди в наявності на складі в кольорах і розмірах, доступних на сайті.

Про товари

Покупці магазину відзначають (почитати відгуки) високу якість готової продукції, бо всі матеріали закуповуються тільки у перевірених виробників. Для нанесення зображень використовуються виключно сертифіковані фарби та екологічні витратні матеріали, що забезпечує хорошу зносостійкість і гіпоалергенність виробів.

Окремої уваги заслуговує обладнання, яке FatLine використовує у виробництві. Тут ви не зустрінете невідомих «no name» принтерів, плотерів та термопресів – лише імениті і надійні бренди: Mimaki, Roland, Polyprint, Schulze.

Ми зібрали воєдино якісні основи європейського зразка, оригінальні німецькі плівки і високотехнологічне японське обладнання. Сукупність цих факторів дає відмінний результат у вигляді ексклюзивних товарів, здатних на всі 100% задовольнити запити навіть найвимогливіших покупців.

Що ми пропонуємо

Багатий асортимент основ і принтів, а також їх широка кольорова палітра – далеко не весь «арсенал» інтернет-магазину FatLine 😉

Програма «Конструктор товарів»

Потрібен якийсь оригінальний подарунок? Чи хочете придбати унікальну річ? Тоді створіть це самостійно в Конструкторі товарів FatLine!

На сайті діє додаток «Конструктор», з його допомогою кожен користувач відчує себе дизайнером і зможе реалізувати будь-які творчі фантазії, розробляючи індивідуальні замовлення для друку.

В Конструкторі можна:

  • додати фото з комп’ютера;
  • додати текст;
  • додати готові принти.

Тут дуже зручно вибрати основу потрібного кольору, завантажити зображення і кліпарти з каталогу або зовнішніх джерел, скомбінувати їх між собою і визначити оптимальне розташування. На картинці не складно додавати або прибирати текст і візуально оцінити результат.

Зрозумілий і зручний функціонал програми дозволяє всього в кілька кліків створити для себе унікальний товар.