allmart2

 Торговельний майданчик б/в техніки.

Платформа для розумних покупок і продаж.

Allmart.ua — сучасний сервіс оголошень, що зробить онлайн-шопінг легшим і безпечнішим. Як молода, але амбітна платформа, ми хочемо стати вашим помічником і надійним бізнес-партнером.
Безплатна дошка оголошень Алмарт об’єднує десятки тисяч покупців і продавців зі всієї України в одному місці. Більше не потрібно «гуляти» десятками однотипних сайтів у пошуках покупця або необхідного гаджету. У нас ви можете вигідно придбати техніку або подати оголошнення про продаж б/в техніки за лічені хвилини. Клієнтська база маркетплейса allmart.ua налічує понад 50 000 покупців з 400 міст України, а оголошення про продаж регулярно оновлюються. Крім того, на Almart діє скупка б/в техніки для всіх авторизованих клієнтів.
Аби почати роботу на сайті — зареєструйтесь за номером мобільного телефону та пройдіть верифікацію (наприклад, через підтвердження електронної пошти). Також можна пройти швидку реєстрацію через Google або Facebook акаунт. На це необхідно декілька хвилин, але таким чином можна підвищити ваш рівень довіри покупців. Для чого він потрібен? З метою безпеки як для покупця, так і для продавця існує система оцінювання на allmart.ua, яка дає можливість ознайомитись із рейтингом продавця і прочитати відгуки про його роботу від реальних клієнтів.
Яку б/в техніку можна купити на allmart.ua?
Смартфони, планшети, ноутбуки та комп’ютери, автотовари, ігрові консолі, техніку для дому й саду, годинники та багато іншого. Вся техніка відсортована по категоріях, аби заощадити час на її пошуки. Підбирайте необхідний товар і безпечно сплачуйте замовлення за 5 хвилин. Якщо у вас виникли питання по певному товару, продавець завжди зможе дати на них відповідь. У разі, якщо товар не відповідає вашим очікуванням, ви можете відмовитися від отримання на пошті, а гроші повернуться на ваш рахунок.
Сайт оголошень Алмарт бере на себе всі організаційні питання для вашого бізнесу та пропонує зручні інструменти. Все, що вам потрібно — підтвердити замовлення та відправити його клієнту. Крім того, рекомендуємо скористатися нашими спеціальними сервісами, що зроблять роботу з allmart.ua ще зручнішою:
«Прицінитись» — розраховуйте попередню ринкову вартість вашої техніки.
«Надійна оплата» — купуйте безпечно на allmart.ua без ризику втрати коштів.
«Своя ціна» — пропонуйте продавцеві свою вартість техніки в картці товару.
Продавець може прийняти вашу цінову пропозицію і надати знижку для оформлення замовлення.