alisa2

Український інтернет магазин спідньої білизни

Інтернет магазин білизни, купальників і домашнього одягу

Український інтернет-магазин спідньої білизни родом з Одеси. Ми справді дбаємо про жіночі груди і створюємо чудовий сервіс для того, щоб жінки відчували себе комфортно і сексуально у правильно підібраній білизні.

Наші менеджери проходять обов’язкове навчання бра-фітингу та складають іспит, щоб ми були впевнені, що вони можуть допомогти клієнту правильно підібрати розмір та фасон. Навіть по телефону. Вони спитають ваші мірки та вподобання і порекомендують що вибрати.

Знаємо як це важко зробити у звичайному магазині і тим більше, коли немає можливості приміряти бюстгальтер перед покупкою. Наші клієнтки можуть обміняти білизну, якщо вона не підійшла.

Списуємо бюстгальтер чи трусики, якщо на них залишилися сліди примірки.

Усі марки білизни у нашому асортименті від перевірених виробників. Ми прагнемо продавати товари з хорошим співвідношенням ціни та якості. Не беремо бренди з гарною картинкою та поганою посадкою. Не беремо дизайнерів, які не можуть забезпечити однакову якість всіх своїх виробів. Працюємо із фабриками безпосередньо, щоб у ціну товару не входила націнка оптових посередників. Використовуємо просунуті технології для обліку замовлень, щоб ваше замовлення не загубилося, про вас не забули і не витрачали ваш час зайвими дзвінками.Ми просимо клієнтів залишати відгуки на сторонніх сайтах, де ми не зможемо видалити негативний відгук: на ВідгукУА і в Фейсбук. Тож ви бачите там реальну картинку, а не хвалебні оди, написані контент-менеджерами інтернет-магазину.

Ми вчимося підбирати білизну з 2003 року, робимо це через інтернет з 2008. Нещодавно ми доставили 450’000-е замовлення. Ми тут надовго — працюємо на перспективу. Якщо ми думаємо, що вам це не підійде — ми про це скажемо.

Наших закупівельників ненавидять постачальники — ми постійно забраковуємо та повертаємо партії товарів, які не задовольняють наші запити щодо якості.

Ми працюємо легально: з кожним замовленням ми надсилаємо товарний чек. За бажанням клієнта можемо показати всі необхідні дозвільні документи з санітарно-гігієнічними висновками.

У нас 11000+ товарів на сайті та 700+ відгуків у блозі та в інтернеті.